10045. 404. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Csabai Wágner József (1888-1967): Téli táj. Ceruza, lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, kissé foltos paszpartuval, 26×36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf