Bolmányi Ferenc (1904-1990): Orbis pictus
Szitanyomat, papír. 34x23cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500009/Bolmanyi-Ferenc-1904-1990-Orbis-pictus-Szitanyomat-papir-34x23cm-jelzett-uvegezett-keretb~II2457258
2457258
10036
404
13000
Rufpreis:
13 000 HUF 35,14 EUR , 38,24 USD
Beschreibung: Bolmányi Ferenc (1904-1990): Orbis pictus
Szitanyomat, papír. 34x23cm, jelzett. üvegezett keretben, hullámos
: tm