Bitó Ildikó (1966-): Ragyogás II., 2007. Szitanyomat, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500009/Bito-Ildiko-1966-Ragyogas-II-2007-Szitanyomat-papir-jelzett-muveszpeldany-EA-III~II2482921
2482921
10030
404
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Bitó Ildikó (1966-): Ragyogás II., 2007. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XIX számozással. Plexiüvegezett fa keretben. 53×40 cm
: pelikán_kristóf