Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau)... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Fotografie/Foto~500023/Fodor-Gyorgyi-Szerena-1956-Kepek-kalappal-Images-avec-la-chapeau-1995-Foto-jelzett-Uv~II2494531
2494531
12835
404
Photo
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
: pelikán_kristóf