15020.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
Tóth Kálmán: Mezőkeresztes története. Mezőkeresztes község kiadása. Miskolc,[1928],Magyar Jövő-ny., 207+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy lapszéli szakadással, aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.