15082.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Sz. Weress Jolán: Ausztrália közelről. Heinrich Viktor levelei alapján. Bp., 1936, Centrum Rt. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél részben levált, címlap szakadt, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.