15164.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Hortobágy. A nomád Pusztától a Nemzeti Parkig. Szerk.: Kovács Gergelyné - Salamon Ferenc. Bp, 1976, Natura. 2 lap színes és 6 lap fekete-fehér kihajtható táblával, 262 ábrával. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel és kopott borítóval, de belül jó állapotban.