Erich Kästner: Gyurka és a detektivek. Bp., é.n., Révai. Kiadói illusz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000021/Erich-Kastner-Gyurka-es-a-detektivek-Bp-en-Revai-Kiadoi-illusztralt-egeszvaszon-kot~II2496513
2496513
17289
404
Books: Tales
Beschreibung: Erich Kästner: Gyurka és a detektivek. Bp., é.n., Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
: karap_norbert