1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Ipari újjáépítésünk. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1948, Forum Hungaricum. 200+328 p + 7 t. Kiadói aranyozott, dombornyomott, kissé sérült félvászon-kötés, a kötéstáblán nemzeti színű szalaggal, kissé kopott borítóval, a táblákon ceruzás áthúzásokkal.