17112.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Biszkup Ferenc, dr. Guoth János, dr. Horn Péter: Haszongalamb-tenyésztés. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1976, MezÅ‘gazdasági Kiadó, 250+XXIV p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült, kopott borÃtóval és gerinccel.