Petrovics Elek: Rippl-Rónai. Bp.,(1943), Athenaeum, 1 t.+XXXII+2+126+4 p. Második kiadás. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.