16620.
404. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, első néhány lapon apró foltokkal.