Ráth-Végh István: Magyar kuriózumok. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 226+2 p. Tedesco Anna (1903-1969) rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.