9 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból: Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek 2db, Makkai Sándor: Egyedül. Gróf Bánfy Miklós: Megszámláltattál.. Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Reményik Sándor: Romon virág. Kós Károly: Varjunemzetség. Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Kopottas borítókkal, egészvászon-kötésben.