Nincsen párja a Wolff & Co. Walsrode vadásztölténynek és lőpornak! Vezérképviselet: Magyar Vadászgadasági Iroda. Budapest IX. Ferenc kör. 34. / Wolff & Co. Walsrode gunpowder and hunting bullets advertisement card. Kunstanstalt O. Consée, München. litho (EB)