11332. 403. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Kínai porcelán só- és borsszóró, zománcfestett pillangós mintával, XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 5,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert