Ilmenau Echt Kobalt tálka, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Ilmenau-Echt-Kobalt-talka-mazalatti-kobaltkek-hagymavirag-mintaval-jelzett-kis-kopasnyomokk~II2486808
2486808
11382
403
Beschreibung: Ilmenau Echt Kobalt tálka, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett, kis kopásnyomokkal, 23,5x15 cm
: nagy_andras