11275. 403. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
0 HUF
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 22,5x17,5x8 cm + Aquincumi kis porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 8x7x3 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert