Hollóházi porcelán plakettek, "Budapest 1976" felirattal, 2 db, matric... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-porcelan-plakettek-Budapest-1976-felirattal-2-db-matricas-jelzett-egeszen-aprC3~II2434460
2434460
11273
403
Beschreibung: Hollóházi porcelán plakettek, "Budapest 1976" felirattal, 2 db, matricás, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 6x5 cm
: karap_norbert