11308. 403. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 600 HUF
0 HUF
Hollóházi MÉH virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm + Hollóházi porcelán "Budapest" tálka, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert