11137. 403. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, restaurált, m: 11,5 cm + Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras