11409. 403. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 800 HUF
0 HUF
3 db állatfigura, kézzel festett porcelán, részben jelzett (Drasche, Aquincum) kacsa 5cm, papagáj 14cm, mókus 13,5cm. Apró kopásokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert