1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Kerámia fali dísztál, plasztikus, figurális díszítéssel (rokokó hölgy), hátoldalán sorszámmal jelzett, kopottas állapotban, kis lepattanásokkal, d: 15,5 cm