31586.
403. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
24 000 HUF
11
Jugoszlávia ~1920-1930. "Szent Száva Rend IV. osztály" aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal (41x62mm) T:1-,2 kopott aranyozás Yugoslavia ~1920-1930. "Order of Saint Sava 4th class" gold plated and enamelled Ag decoration with ribbon (41x62mm) C:AU,XF gold plating worn