Mini francia kártyapakli, sérült dobozban, közte sérült, és kopott is,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Spielzeuge~500013/Mini-francia-kartyapakli-serult-dobozban-kozte-serult-es-kopott-is-52plus1-lapos~II2434438
2434438
12567
403
Toys, board-games
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Mini francia kártyapakli, sérült dobozban, közte sérült, és kopott is, 52+1 lapos
: karap_norbert