Hevesy Iván: Fényképezés a Balatonon. HAFA Könyvtár 45-48. sz. Bp.,(1940.), Hatschek és Farkas. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a hátsó borítón hiánnyal.