Dekoratív üvegezett fa képkeret, Fritz Ferdinand Gehrke (1855-1916) tenisz témájú metszetével (Lawn-Tennis Platz in Homburg. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lap alja kissé foltos és szakadással. 21x31 cm