2 db szövet kép aranyozott gipsz rátétes keretben m: 37 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~500014/2-db-szovet-kep-aranyozott-gipsz-ratetes-keretben-m-37-cm~II2485576
2485576
12646
403
Frames
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: 2 db szövet kép aranyozott gipsz rátétes keretben m: 37 cm
: nagy_andras