13804.
403. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
cca 1900-1920 Kottagyűjtemény, kb. 18 db kotta félvászon-kötésben, benne díszes, színes, grafikus címlapokkal, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.