12959.
403. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
2 000 HUF
1908 Emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, versekkel, litográfiával és rajzokkal díszítve. Kopott, kissé sérült, fém kapcsos bársonykötésben, a lapok egy része kijár.