Kugler Henrik Gerbaud fa doboz, ceruzás firkával a tetején, kopott, sé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Kugler-Henrik-Gerbaud-fa-doboz-ceruzas-firkaval-a-tetejen-kopott-serult-belso-resszel-23x~II2479982
2479982
11762
403
Flea Market
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Kugler Henrik Gerbaud fa doboz, ceruzás firkával a tetején, kopott, sérült belső résszel, 23x15x7 cm
: nagy_andras