Kínai vászonkép nagy méretű tájkép cca 1940, tussal jelezve. Képméret:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Kinai-vaszonkep-nagy-meretu-tajkep-cca-1940-tussal-jelezve-Kepmeret-40x110-cm-Vintage-~II2369300
2369300
11610
403
36000
Antique
Rufpreis:
36 000 HUF 97,30 EUR , 105,88 USD
Beschreibung: Kínai vászonkép nagy méretű tájkép cca 1940, tussal jelezve. Képméret: 40x110 cm / Vintage Chinese silk picture. Landscape. Marked. 40x110 cm
: pelikán_kristóf