19189. 403. Gelaufene Fernauktion Juwelen
16 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, sérült számlap, működőképes, sérült felhúzókulccsal, d: 4,5 cm, bruttó: 55,19 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert