190 000 HUF
513,51 EUR, 558,82 USD
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 személyes, komplett, díszbozban mely kissé elvetemedett, összesen 25 db, jelzett, mesterjegyes, Nettó 1037 g + kések