14K Arany (Au) Gyűrű, benne Ausztria 1915. Dukát Au "Ferenc József" ut... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Juwelen/Juwelen~1500022/14K-Arany-Au-Gyuru-benne-Ausztria-1915-Dukat-Au-Ferenc-Jozsef-utanveret-foglalattal-24k~II2476696
2476696
19152
403
95000
Jewellery
Beschreibung: 14K Arany (Au) Gyűrű, benne Ausztria 1915. Dukát Au "Ferenc József" utánveret foglalattal. 24k. össz. nettó súly: 8,5g, méret: 56. Jelzett.
: nagy_andras