10770. 403. Gelaufene Fernauktion Stich
2 000 HUF
0 HUF
cca 1850-90 Walhalla épülete Regensburgnál. Litográfia, papír, sérült. H. Manz, München kiadása. Dekoratív, üvegezett, kopott fa keretben, 9,5×12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf