10776.
403. Gelaufene Fernauktion
Stich
8 000 HUF
cca 1820-30 Jakob Alt (1789-1872) rajza után, Kunike, Adolf Friedrich (1777-1838) nyomása: Rom a Margit-szigeten (Ungern, Ruine auf der Margaretheninsel). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben, 25x35 cm