Sárdy (Sárdi) István (1846-1901) rajza után: Az országos dalárünnepély Kolozsvárott, 1874. Rotációs fametszet, papír. Lap bal széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 17,5x23,5 cm.