10701.
403. Gelaufene Fernauktion
Stich
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Raimondi, Marcantonio után, XIX. sz ismeretlen művész alkotása: Herkules és Anteusz. Heliogravűr, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben, kereten apró sérüléssel. 32,5*21,5 cm