Stich

Zahl der Lose: 94

Gyurits Antal (1819-1892) ismeretterjesztő és pedagógiai író, műfordító. litográfia. 24x20 cm Kartonon
10705.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Budapest, Ferenc József kőpart és Lánchíd, acélmetszet, 12×15,5 cm
10706.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1800 Maria Hilft in dem gottes haus deren w. w. Erwirdigen Frauen Elisabeth inerin zu Ofen, szentkép, fametszet, papír, jelzés nélkül, 12x8 cm
10707.

Rufpreis:
4 000 HUF
1788 Horányi Elek (1736-1809) piarista szerzetes, irodalomtörténész, tudománytörténész rézmetszetű portréja (Alexius Horányi de CC RR: Schol. Piar Nat. Budae XV. Febr. MDCCXXXVI.) Anton Tischler rézmetszete, Pest, 1788, sérült, foltos, 17x11 cm
10708.

Rufpreis:
1 000 HUF
Adolf. Hitler: Fromelles Verbandstelle akvarellről készült nyomat 15x23 cm
10709.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dán dog. rotációs fametszet jelzett, üvegezett keretben. 15x11 cm
10710.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1850 Wissegrád (Visegrád) színezett acélmetszet. Üvegezett keretben 10x15 cm
10711.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1860 Festetich László ménesakla Keszthely környékén (Fenékpuszta) fametszet üvegezett keretben 16x12 cm
10712.

Rufpreis:
2 000 HUF
Régi pest Vigadó Acélmetszetű képe cca 1840 Frédérick Lemaître a hajóhíddal Üvegezett keretben 11 x15 cm
10713.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1870 Szolnoki vasútállomás fametszetű kép e üvegezett keretben 11x18 cm
10714.

Rufpreis:
2 400 HUF
1789 II. Rákóczi György (1621-1660) egész alakos képe. Ant Tischler rézmetszete. Megjelent: Grondski, Samuel de Grondi: Historia Belli Cosacco-Polonic. Pest, 1789, hibátlan 13x18 cm
10715.

Rufpreis:
5 000 HUF
Antik kínai fametszet. XVIII-XIX. sz. Pecséttel jelzett. / Chinese woodcut 22x14,5 cm
10716.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF