Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
20 000HUF
15
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Tibor jelzéssel (feltehetően Tibor Ernő munkája): Strandolók. Olaj, karton. 36x26cm, szép keretben. Román kiviteli bélyegző a hátoldalán. (O.P.C.N. Bihor)