10573.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Szigeti 942 jelzéssel: Napfényes utca. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 38,5×27,5 cm