10566.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
SH v. HS monogram jelzéssel: Retro csendélet, 1973. Olaj, vászon. Kissé kopott fa keretben, 50×60 cm