10554.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Román György jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 45,5×68 cm