10585.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán városrészlet (Olaszország?). Rézkarc, papír, jelzett, 23,5×17,5 cm