10446.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Madarak a havas fákon. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 60×80 cm