10591.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halászbástya, Budapest. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 23,5x32,5 cm