10438.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Olvashatatlan (Orván?) jelzéssel: Tabán, 1915. Olaj, karton. Hátoldalán korabeli autográf felirattal. Kissé kopott fa keretben. 21x29 cm