10529.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Medgyessy jelzéssel, 2 db mű: Álló aktok. Tus, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 29,5x20,5 cm