10516.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Korda (?) jelzéssel: Vízparti fények. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x37,5 cm